Patraili koduklubi sai veerandfinaali avakohtumises suure kaotuse

-2018. aasta EHF-i karikasarja võitja Berliini Füchse | Foto: imago/Matthias Koch

Vigastatud Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf kaotas EHF-i karikasarja veerandfinaali avamängus kodus Berliini Füchsele 26:34 (14:15).

Võõrustajad läksid kohtumist juhtima 1:0, kuid see oli ka viimane kord, kui Hannover eduseisu nautida sai. Füchse pääses ette 5:1 ning juhtis 10:5, aga väljakuperemehed seadsid veel jalule viigi 11:11. Poolaja lõpp kulges tasavägiselt ja puhkama mindi külaliste napis eduseisus, kuid teist pooltundi alustas Füchse 4:0 spurdiga ning lõpusireen fikseeris tiitlikaitsja kaheksaväravalise võidu.

Hannoveri resultatiivseimad mängijad olid Morten Olsen 11, Timo Kastening seitsme ja Kai Häfner viie tabamusega. Füchse suurimateks skooritegijateks kerkisid Hans Lindberg kuue ning Paul Drux, Bjarki Mar Elisson ja Jacob Tandrup Holm viie väravaga.

Korduskohtumine peetakse 28. aprillil Berliinis. Kielis toimuvale finaalturniirile pääseb kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond.

Ülejäänud kahes paaris on seis avamatši järel tasavägisem. TTH Holstebro alistas kodus Tatabanya KC Grundfosi 29:24 (12:9) ning mullune finalist Saint-Raphael Var Handball tegi 30:30 (17:17) viigi Porto Sofarmaga. Kiel on finaalturniiri korraldajana poolfinaali pileti juba lunastanud.