Patraili koduklubile kolmas järjestikune kaotus, N-Lübbecke kukkus väljalangemistsooni

-Mait Patrail | Foto: imago/Jan Huebner/Scanpix

Saksamaa käsipallimeistrivõistluste kõrgliiga 30. voorus kaotas Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf võõrsil SC Magdeburgile 22:31 (9:16).

Võõrustajad juhtisid kümnendaks minutiks 8:3, võitsid poolaja seitsme tabamusega ning kogu kohtumise üheksa väravaga. Patrail tabas viiest pealeviskest kaks, lisaks sellele andis eestlane kaks resultatiivset söötu.

Turniiritabeli kahe viimase meeskonna heitluses sai Ludwigshafeni Die Eulen kodus 32:28 (16:12) jagu TV 05/07 Hüttenbergist, lükates Dener Jaanimaa leivaisa TuS N-Lübbecke väljalangemisttsooni.

Mängupäeva kolmandas kohtumises tegid HC Erlangen ja HSG Wetzlar 25:25 (12:12) viigi.

Viimased kolm mängu kaotanud ning viimasest kaheksast kohtumisest kolm võitnud ja viies matšis vastase paremust tunnistama pidanud Hannover hoiab turniiritabelis 41 punktiga kuuendat kohta. Konkurentidest mängu vähem pidanud N-Lübbecke on 12 silmaga eelviimasel ehk 17. positsioonil. Sama palju punkte on kogunud ka turniiritabeli punane latern Hüttenberg, koha võrra eespool oleval Ludwigshafenil, kes hetkeseisuga jääks viimasena kõrgeimasse seltskonda püsima, on 13 silma.

11. Göppingen 30 10 7 13 801:820 27
12. Minden 30 8 8 14 794:856 24
13. Erlangen 30 7 8 15 738:814 22
14. Stuttgart 30 7 4 19 749:836 18
15. Gummersbach 30 7 0 23 752:851 14
16. Ludwigshafen 30 5 3 22 720:819 13
17. N-Lübbecke 29 3 6 20 668:787 12
18. Hüttenberg 30 3 6 21 745:876 12