fbpx
Close

Patraili koduklubile loositi EHF-i karikasarjas vastased

Avatar
-Mait Patrail | Foto: imago/Eibner

Eesti käsipallikoondislase Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf loositi EHF-i karikasarjas koos Tatabanya KC Grundforsi, Bitola Eurofarm Rabotnikuga ja Nasice RK Nexega B-alagruppi.

Mullune Ungari liiga pronks Tatabanya hoiab tänavu koduses meistrisarjas neljandat kohta, eelmisel hooajal Makedoonias kolmas olnud Eurofarm Rabotnik on tänavu küll liider, kuid riigi suured Skopje klubid Vardar ja Metalurg põhiturniiril ei osale. Horvaatia hõbe Nexe keskendub SEHA-liigale, kus on praegu teisel positsioonil, ning teeb koduses sarjas kaasa ainult finaalturniiril.

Vigastusest räsitud Hannover-Burgdorf pääses EHF-i karikasarja eelmise aasta Saksamaa karikavõistluste finalistina. Tänavu on Hannover-Burgdorf koduliigas kümnes.

A-alagruppi loositi karikakaitsja Berliini Füchse, Logrono BM La Rioja, mullune finalist Saint-Raphael Var Handball ja Balatonfüredi KSE, C-alagrupi moodustavad Porto Sofarma, TTH Holstebro, Cuenca Liberbank ja Constanta Dobrogea Sud ning D-alagrupi BM. Granollersi Fraikin, KS Azoty-Pulawy SA, THW Kiel ja Gudme GOG.

Alagrupimängudega tehakse algust järgmise aasta veebruaris.

Loe ka: Patraili koduklubi määrati EHF-i karikasarjas esimesse loosikorvi

scroll to top