fbpx
Close

Patrailile ja Hannoverile määrati karikavõistluste finaalturniiriks uued kuupäevad

Avatar
-Mait Patrail | imago images/Joachim Sielski/ Scanpix

Saksamaa Bundesliga avaldas eile uued kuupäevad karikavõistluste finaalturniiriks ning ühtlasi pandi paika järgmise hooaja algamise aeg. 

Kuna Saksamaal on suurüritused keelatud 31. augustini, oli Bundesliga sunnitud 2019. aastal alustatud karikavõistluste finaalturniiri lükkama aastasse 2021. Uued kuupäevad on 27. ja 28. veebruar. Hamburgi Barclaycard Arenal toimuvale võistlusele pääses lisaks THW Kielile, TBV Lemgole ja Melsungenile ka Mait Patraili TSV Hannover-Burgdorf.

Hannoverile tähendavad uued kuupäevad suuri muudatusi sportlikust aspektist. Võistkonnast on lahkumas nende superstaarid Morten Olsen ja Timo Kastening, kes sel võistlusel enam TSV värve esindada ei saa. Mait Patrailil pole samuti veel uut lepingut. “Loomulikult on tegemist väga erilise situatsiooniga, aga arvestades kõiki asjaolusid, ei ole tegemist kindlasti erandliku olukorraga,” ütles eestlase klubi spordidirektor Sven-Sören Christophersen.

Bundesliga plaanib uut hooaega alustada 2. septembril toimuva traditsioonilise superkarika kohtumisega, kus tavaliselt kohtuvad eelmise hooaja meister ja karikavõitja. Kuna viimast aga mullu ei selgitatud, siis lähevad vastamisi THW Kiel ja SG Flensburg, kes olid Saksamaa sarja kaks parimat.

“Loomulikult oleneb nende muutuste sisseviimine koroonaviiruse levikust ja sellega seotud piirangutest. Loodame anda uut informatsiooni tuleva hooaja kohta juba lähiajal,” öeldi Bundesliga pressiteates.

scroll to top