Pea 2000-pealine publik Armi Pärdi koduklubi kaotusest ei päästnud

-Armi Pärt | Foto: Torbjörn Sunesson/ HIF Karlskona

Armi Pärdi koduklubi on sel hooajal mänginud Rootsi esiliigas kaks mängu, millest neljapäeval toimunud esimene kodumäng kaotati 27:33 Kärra HF võistkonnale.

HIF Karlskona – Kärra HF 27:33 (15:20)

Oma vastvalminud uues hallis debüütmängu teinud Karlskona oli sellest teinud korraliku käsipallipeo. Nii meeskonna kui ürituse osas olid lootused suured. Publikuarv kerkiski pea kahe tuhande juurde, kuid kahjuks eestlase koduklubi oma fännidele täit rõõmu valmistada ei suutnud.

Esimese värava skooris küll Karlskona, kuid sealt edasi kuulus mäng suuresti vastastele. HIF tegi palju tehnilisi vigu ning kaitse ja väravavahi koostöö ei töötanud. Juba poolajaks oli seis 15:20. Teise perioodi alguses postide vahel seisnud Gustaf Banke küll üritas kolme järjestikkuse tõrjega aidata, kuid siis ei õnnestunud eestlase koduklubi rünnakul ning sisuliselt oli mäng otsustatud 45. minutiks, kui tablool seisis 20:28.

“Kahjuks ei tulnud meie mäng kõige paremini välja. Rünnakul kaotasime liialt palli ja lubasime vastastel lihtsaid väravaid saada. Kohati on see arusaadav, meil on noored pallurid, kes peavad esimest korda liidrirolli kandma. Muidu oleks võinud mängus sees olla aga kui vastane viskab esimesel poolajal 20 väravat, siis on raske,” kommenteeris kaks väravat visanud Armi Pärt Käsipall24.ee lehele. “Publikut oli palju ning alguses oli melu väga võimas, kuid loomulikult oma kehva sooritus ei andnud fännidele piisavalt energiat.”

HIF Karlskona väravaviskajad:

Tobias Nordahl 9, Viktor Ahlstrand 6, Jack Månsson 4, Linus Fernebrand 2, Alfred Olsson 2, Armi Pärt 2, Calle Ekberg 1, Robin Håkansson 1

Karlskona paikneb esiliigas ühe viigi ja kaotusega 14 meeskonna konkurentsis 10. kohal

Järgmise kohtumise peab Pärt lähikonkurendi AIK vastu järgmine laupäev.