Peatreeneri vallandanud Jaanimaa koduklubi kaotas uustulnukale

-Dener Jaanimaa | Foto: Siim Semiskar

Nädala alguses meeskonna peatreeneri Aaron Ziercke ametist vabastanud TuS N-Lübbecke kaotas Saksamaa käsipallimeistrivõistluste esiliiga 26. voorus kodus HSV Hamburgile 22:29 (13:14).

Esimest poolaega dikteeris paari-kolme tabamusega uustulnuk Hamburg, kelle üheväravalises eduseisus mindi ka puhkama. Teisel poolaja tegid külalised 15:15 viigiseisult 7:0 vahespurdi ja kuigi võõrustajad vastasid sellele kolme tabamusega, fikseeris lõpusireen Hamburgi seitsmeväravalise võidu. Jaanimaa realiseeris kaheksast pealeviskest kolm, lisaks selle kanti eestlase arvele üks resultatiivne sööt.

Karl Toomi koduklubi TV Emsdetten kaotas võõrsil Dormageni TSV Bayerile 31:35 (16:22). Poolaja kuue tabamusega võitnud väljakuperemehed alustasid teist poolaega 5:0 spurdiga ja vaatamata sellele, et Emsdetten viskas 20:30 kaotusseisust kuus väravat tagasi, sellest ei piisanud. Toomi nimele statistikasse märkeid ei tehtud.

Viimasest neljast mängust ühe viigistanud ja kolm kaotanud N-Lübbecke paikneb turniiritabelis 31 punktiga kaheksandal real ning Emsdetten hoiab 24 silmaga 11. positsiooni. Hamburg on 12. ja Dormagen 15. kohal.