Pidurtamatus hoos Roosna koduklubi võttis ka lähima jälitaja skalbi

-Karl Roosna | Foto: HSG Krefeld Facebook

Eesti käsipallikoondislase Karl Roosna koduklubi HSG Krefeld võttis Saksamaa kolmanda liiga läänetsoonis 13. järjestikuse võidu, kui alistas SGSH Dragonsi 24:22 (9:10).

Krefeldis toimunud kohtumises domineerisid avapoolaega külalised, kes siiski rohkem kui kolmeväravalisesse eduseisu ei pääsenud. Teine pooleaeg kulges enamalt jaolt samuti Dragonsi taktikepi all, kuni Krefeld võttis kuus minutit enne lõppu 19:20 kaotusseisus aja maha, millest oli ka kasu. Roosna ainus tabamus viis väljakuperemehed 58. minutil 22:20 juhtima ning lõpuks Krefeld võitiski kahe väravaga.

Krefeld juhib 14. vooru järel turniiritabelit 26 punktiga, edestades teisel kohal olevat hooaja esimese kaotuse saanud Dragonsit kolme silmaga.