Pinnoneni koduklubi võttis viienda järjestikuse võidu

-Mikk Pinnonen | Foto: Siim Semiskar

Käsipallur Mikk Pinnoneni koduklubi Sassari Raimond alistas Itaalia meistrivõistluste esiliiga Serie A2 B-grupis Ferrara Unitedi 22:13 (11:6).

Ferraras toimunud kohtumine algas tasavägiselt, sest kümnendaks minutiks olid tablool viiginumbrid 3:3. Seejärel tegid külalised 3:0 vahespurdi ning võitsid poolaja viie tabamusega. Kümme minutit enne kohtumise lõppu juhtis Sassari 20:10 ja Sardiinia klubi võttis lõpuks üheksaväravalise võidu. Pinnonen oli viie tabamusega mängu paremuselt teine skooritegija.

Viienda järjestikuse võidu teeninud Sassari hoiab seitsme vooru järel 11 punktiga neljandat kohta, jäädes liidrist maha kahe silmaga. Sassarist neli punkti vähem kogunud Ferrara on seitsmendal positsioonil.