Poiste D-vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel võimutses Põlva

saleapp.ee
-Põlva SK 1 D-vanuseklassi võistkond | Foto: Eesti Käsipalliliit

Tänavuseks Eesti käsipallimeistriks poiste D-vanuseklassis (sünd 2005 ja hiljem) krooniti Põlva SK 1 (treener Kalmer Musting) võistkond, kes lõpetas turniiri täisedu 28 punktiga.

Esiliigas järgnesid meistrile HC Tallas (Kaspar Lees) 20, SK Tapa (Elmu Koppelmann) 15, HC Pärnu (Toomas Heinla, Merili Heinla) 15, HC Kehra (Mart Raudsepp, Piret Urmet) 15, Põlva SK 2 (Rein Suvi) 11, Viljandi SK (Rasmus Ots) 5 ja HC Tallinn 1 (Heldur Sepp, Artur Gur-Arje) 3 silmaga.

Teise liiga paremusjärjestuse moodustasid HC Tallinn 3 (Andres Joosep, Ragnar Põldma) 22, HC Tallinn 2 (Sander Traks, Heldur Sepp) 22, Aruküla SK (Toivo Järv, Andrus Rogenbaum) 15, Valga Käval (Andris Uibo) 10, HC Tallinn 4 (Vahur Vetevool) 8, HC Viimsi (Jarno Nurm) 7 ning HC Tartu (Mihkel Keldoja, Klaus Peeter Rüütli) 0 punktiga.

Võistkonnad jagati tugevusgruppidesse karikavõistluste tulemuste alusel. Esiliiga turniirid peeti 9.-11. veebruaril Viljandis ja 13.-15. aprillil Põlvas ning teise liiga etapid toimusid samal ajal Viimsis ja Kehras.

I           Põlva SK 1

1          Hendrik Bleive
2          Marten Hinn
3          Andro Hääl
4          Reio Kähr
5          Alar Mattus
6          Indrek Niinepuu
7          Dravol Paalmann
8          Aron Saarna
9          Martin Veiko
10        Richard Uibo
11        Kaspar Karolin
Treener:          Kalmer Musting

II         HC Tallas

1          Kristjan Oliver Saul
2          Andre Ansip
3          Karl-Marten Saar
4          Markus Arik
5          Rasmus Rute
6          Artur Ratassepp
7          Henri Markus Takkis
8          William Aruvee
9          Marcus Martson
10        Ervin Peder
11        Jan Marten Sikkar
12        Rico Romet Peterson
13        Nikita Smirnov
14        Kaspar Padjus
15        Andreas Arder
16        Kenneth Uuetoa
Treener:          Kaspar Lees

III        SK Tapa

1          Aleksandr Vassiljuk
2          Sten Pullisaar
3          Kevin Kask
4          Jan Egert Valdmann
5          Kristjan Kärt
6          Trivo Vaiguran
7          Nevil Kütt
8          Patrik Lõsov
9          Daniel Tamuri
10        Risto Kari
11        Valter Võsuri
12        Meelis Metsa
13        Remo Soorand
14        Sten-Markus Elbrecht
15        Valeri Popov
Treener:          Elmu Koppelmann

Turniiri parimaks mängijaks valiti Dravol Paalmann ja parimaks väravavahiks Alar Mattus (mõlemad Põlva SK 1).

Võistkondade parimad mängijad:

Aron Saarna (Põlva Käsipalliklubi 1)
Karl-Marten Saar (Spordiklubi Tallas)
Aleksandr Vassiljuk (Spordiklubi Tapa)
Averi Hännile (Käsipalliklubi Pärnu)
Alvar Soikka Spordiklubi (Kehra Käsipall)
Karl-Rasmus Suvi (Põlva Käsipalliklubi 2)
Jaan- Paul Varik (Viljandi Käsipalliklubi HC)
Karl Kõverik (HC Tallinn 1)
Frederik Pennert (HC Tallinn 3)
Mikk Kaspar Piirsalu (HC Tallinn 2)
Aron Leppik (Aruküla SK)
Markkus Laanemann (Valga Käval)
Oliver Vetevool (HC Tallinn 4)
Georg Gustav Kont (HC Viimsi)
Steven Krünvald (HC Tartu)

Jaga postitust

Lisa kommentaar