fbpx
Close

Politsei abil koju eskorditud Läti hiiglane: loodan siiski MM-i koha eest võidelda

Avatar
-Dainis Krištopans | Foto: AFP/Scanpix

Wikipedia andmetel koguni 215 sentimeetrit pikk ning 135 kilo raske Dainis Krištopans andis sel nädalal intervjuu oma kodumaa Käsipalliliidule, kus rääkis pikast koduteest, suurte muutustega hooajast ning EHF-i otsusest maailmameistrivõistluste kvalifikatsioon tühistada.

Tänavust hooaega valitseva Meistrite liiga võitja, HC Vardari ridades alustanud Läti hiiglane kolis kalendriaasta alguses Bundesligasse Berliini Füchse ridadesse ning tulevast sügisest kuulub Prantsusmaa valitseja, Paris-Saint Germaini koosseisu. “Loomulikult olen ma ühenduses PSG-ga. Võistkonna treener hoiab mind kursis kõigi toimuvate muudatustega. Mitte keegi ei oska prognoosida, mis tulevikust saab. Tavaliselt peaks mängud algama septembrist, kuid pragust seisu arvestades, ei saa milleski kindel olla.”

“Koju sõit oli väga pikk. Saime autoga Berliinist Kieli, sealt edasi kulges meie tee praamiga Klaipedasse. Leedust pääsesime politsei eskordi saatel Läti piirini ning sealt oli reis juba lihtsam,” rääkis Dainis Läti Käsipalliliidu lehel.

“Minu hooaeg oli mitmete muudatustega. Makedoonias oli palju vigastusi ning finatsilised raskused. Saksamaal vahetus koosseis pidevalt,” rääkis lätlane möödunud hooajast. “Tulevikus ma end pigem Bundesligas mängimas ei näe. Ma olen harjunud taktikalisema käsipalliga.”

“Euroopa Käsipalliliit liidu otsus jätta ära maailmameistrivõistluste kvalifikatsioon sai palju vastukaja. Põhiline küsimus on, et kas nad ammendasid kõik võimalused? Minu lootus on siiski, et Läti saab võimaluse sellel turniiril osalemise pärast võidelda,” kommenteeris Krištopans EHF-i otsust.

Täispikk intervjuu on leitav siit

scroll to top