Põlva/Arcwood jätkab esiliigas puhaste paberitega

-Põlva/Arcwood | Foto: Helin Potter/EKL

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliigas jätkab täiseduga Põlva/Arcwood, kes pühapäeval alistas võõrsil Tallinn 2 meeskonna 36:27 (20:12).

Põlvalased asusid kohtumist 3:0 juhtima ja kuigi võõrustajad suutsid vahe vähendada kahele väravale, olid külalised peagi ees 10:5. Poolaja kaheksa tabamusega võitnud Arcwood suurendas teisel poolajal edu ühe värava võrra veelgi ning võttis kindla võidu. Arcwoodi resultatiivseimad mängijad olid Margo Piksööt kaheksa, Mihkel Tamm kuue ja Raido Peedomaa viie tabamusega. Pealinlaste edukaimateks skooritegijateks osutusid Tarmo Ulla üheksa ning Palle Viilu kuue väravaga.

Arcwood juhib turniiritabelit täisedu 22 punktiga, Tallinn 2 meeskond on 11. vooru järel 13 silmaga neljandal positsioonil.