fbpx
Close

Põlva Serviti testib Eestis harvanähtava pikkusega mängijat

Avatar
-Arturs Meikšans | Foto: Helin Potter

Põlva Serviti ridades viibib testimisel Läti koondise 207 sentimeetri pikkune joonemängija Arturs Meikšans. Eesti meistervõistkond, kes valmistub hetkel eurosarja mängudeks, kaotas eelmise hooaja järel selle positsiooni mängija, kui võistkonnast lahkus Hendrik Varul.

Arturs mängis eelmine hooaeg Läti klubis SK Latgols. 21-aastane noormees saavutas võistkonnaga kodumaal pronksmedali ja aitas ka rahvuskoondisel pääseda esmakordselt Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile. “Oleme suvel aktiivselt tegelenud joonemängija otsimisega, kuna meil on sellele kohale hetkel vaid üks mees. Eurosarjaks loodame leida kindlasti täiendust,” kommenteeris Kalmer Musting Käsipall24.ee lehele. “Tegemist on noore ja perspektiivika käsipalluriga, kes on tulnud Läti spordikooli süsteemist. Nädala lõpuks peaksime langetama otsuse, kas ta jätkab meil.”

Eelmisel hooajal viskas Meikšans Läti meistriliigas 42 mänguga 70 väravat. “Joonemängijad tavaliselt liiga suurt resultatiivsust ei näita. Tegemist on kõva kaitsemehega, kes täitis seda positsiooni edukalt nii koduliigas kui ka rahvuskoondise eest,” lisas peatreener noormehe kohta.

scroll to top