Põnevusetendusest võitjana väljunud Tapa teenis pronksi

-SK Tapa naiskond | Foto: Ivo Dobkevitsch

Tänavune Eesti naiste käsipallimeistrivõistluste pronksmedal kuulub SK Tapale, kes alistas AMV House/Põlva SK kahe mängu kokkuvõttes 60:59.

Avakohtumise kodus 27:30 kaotanud Tapa jäi Põlvas 1:3 kaotusseisu, kuid pääses ette 7:6. Poolaja lõpp kulges tasavägiselt ning puhkama mindi külaliste üheväravalises eduseisus 16:15. Teisel poolaja alguses tegi Tapa 17:17 viigiseisul 5:0 vahespurdi, minnes juhtima 23:17. Võõrustajad said vahe veel kolmele tabamusele, kuid Tapa võttis lõpuks 33:29 võidu ning teenis pronksmedali.

Mullu oli Põlva kolmas ja Tapa neljas. Sellistel kohtadel lõpetasid naiskonnad ka tänavuse põhiturniiri. Omavahelistes kohtumistes saatis mõlemaid edu samuti võõrsil. Põlvas võidutsesid külalised 24:22 ja Tapal 33:30.

Täna olid Tapa resultatiivseimad mängijad Mia-Marii Tedrekull 10 ning Marjette Maie Müntser ja Siiri Andre 7 tabamusega. Põlva parimateks osutusid Teele Utsal 12, Selma Rein 7 ja Janeli Patrail 5 väravaga.