Pool tundi mänginud Ots oli võidukas, Patraili söödud Hannoverit ei päästnud

-Rasmus Ots | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa käsipallimeistrivõistluste kõrgliiga kolmandas voorus teenis ühe kaotuse kõrvale teise võidu Rasmus Otsa koduklubi Bergischer HC, kes alistas kodus Erlangeni 35:26 (19:14).

Tasavägiselt kulgenud alguse järel oli 23. minutil tablool viigiseis 14:14, kuid siis viskasid võõrustajad kuus vastuseta väravat ja otsustasid sellega mängu saatuse. Ots seisis Bergischer HC puurisuul 30.36, tõrjudes protsendiga 27,78 viis pealeviset.

Esimese kaotuse pidi aga vastu võtma Mait Patraili leivaisa TSV Hannover-Burgdorf, kes jäi võõrsil 26:27 (13:18) alla Göppingeni Frisch Aufile!. Külalised, kes kordagi ei juhtinud, viigistasid teisel poolajal 6:0 vahespurdiga seisu 24:24 peale, kuid võidu võtsid siiski võõrustajad, kelle viimane tabamus sündis siis, kui mängitud oli 57.41. Samal ajal teenis Patrail ka kaheminutilise karistuse.

Patrail realiseeris kolmest pealeviskest kaks ning andis üleplatsimehena kaheksa resultatiivset söötu. Lisaks sellele blokeeris ta ühe vastaste pealeviske.

Teistes kohtumistes sai Rhein-Neckar kodus 34:26 (17:13) jagu MT Melsungenist ning TSV GWD Minden oli samuti omal väljakul 29:28 (16:12) üle Ludwigshafeni Die Eulenist.

Bergischer HC, Hannover-Burgdorf ja Göppingen jagavad kolmest mängust teenitud nelja punktiga viiendat kohta. Erlangen on ühe võidu ja kaotusega kaheksas.

10. HSG Wetzlar 3 1 0 2 74:77 2
11. Minden 3 1 0 2 84:88 2
12. MT Melsungen 3 1 0 2 82:86 2
13. Stuttgart 2 1 0 1 47:52 2
14. Füchse Berlin 3 1 0 2 72:78 2
15. Lemgo 3 1 0 2 70:80 2
16. Gummersbach 2 0 0 2 47:56 0
17. Ludwigshafen 3 0 0 3 70:82 0
18. Bietigheim 3 0 0 3 69:88 0