Prantsusmaa tõestas head MM-i vormi kindla võiduga

-Prantsusmaa käsipallikoondis | Foto: Reuters/Scanpix

Valitsev käsipalli maailmameister Prantsusmaa alistas kodupinnal Rouenis toimunud kontrollkohtumises eelmise turniiri pronksi Sloveenia 29:21 (13:11).

Prantsusmaa asus viimast MM-i eelset mängu 3:1 juhtima, läks ette 7:4 ning võitis poolaja kahe tabamusega. Teist poolaega alustasid võõrustajad 3:1 spurdiga ja kuigi külalised vähendasid vahe 16:17 peale, võtsid prantslased tänu 19:17 eduseisult visatud viiele vastuseta väravale kaheksatabamuselise võidu.

Ühtlaselt skoori teinud prantslaste resultatiivseim mängija oli Michael Guigou, kelle viiest tabamusest neli nägid ilmavalgust seitsmemeetri joonelt. Luc Abalo ja Dika Memi arvele kanti neli tabamust. Sloveeniale, kellel jagunes skoor samuti küllaltki võrdselt, tõi Dean Bombac parimana neli väravat.