Puna väravad olid Varikule ja Maasalule liiast

-Ardo Puna | Foto: Siim Semiskar

Käsipallur Ardo Puna koduklubi Helsingi HIFK alistas Soome meistrivõistluste kõrgliigas Ott Variku ja Sten Maasalu tööandja Siuntio IF-i 33:29 (17:14).

Võõrustaja HIFK läks vähem kui nelja minutiga ette 4:0 ning kuigi SIF suutis kaotusseisu vähendada ühele väravale, mindi puhkama võõrustajate kolmeväravalises eduseisus. Teisel poolajal ei suutnud HIFK suurt vahet sisse teha, kuid SIF ei pääsenud lähemale kui kolm tabamust.

Kohtumise parimaks mängijaks valitud Puna viskas üleplatsimehena 13 väravat, Varik tõi kaotajatele kuus ja Maasalu viis tabamust. Lisaks sellele hankis Varik ühe kaheminutilise karistuse.

Kolmanda järjestikuse võidu võtnud HIFK hoiab turniiritabelis 12. vooru järel 17 punktiga neljandat kohta, SIF on 12 silmaga kuues. Soome meistrivõistlused jätkuvad järgmisel aastal.