Raido Peedomaa tegi endale hea sünnipäevakingi

-Raido Peedomaa | Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliigas peeti esimene viienda vooru kohtumine, kui Viimsis läksid vastamisi HC Viimsi ja Põlva/Arcwood. Külalised said tabelisse viienda võidu tulemusega 29:27 (16:12) ning jätkavad täiseduga, Viimsi on kahe punktiga seitsmendal tabeliastmel.

Kodumeeskond alustas suurepäraselt, sai 3:1 ja 6:3 ette ning kuigi põlvalased vähendasid vahe peagi minimaalseks, rebis Viimsi uuesti eest. 13. minutil juhiti 9:6, kuid siis hakkas külaliste mängumasin paremini tööle. Vastased hoiti koguni tosin minutit väravata ning homme 32. sünnipäeva tähistava Raido Peedomaa vedamisel läks Põlva/Arcwood 13:9 ette ning võitis poolaja 14:11.

Teise pooltunni algul tundus, et esiliiga suursoosik ja karikasarjaski nelja parema sekka jõudnud Põlva meeskond läheb oma teed. 34. minutiks suurenes Rasmus Käo tabamuse järel vahe kuueväravaliseks – 19:13. Viimsilased vastasid aga 4:0 vahespurdiga ja nendelgi oli hoos sel nädalal sünnipäeva tähistav pallur – laupäeval 19-aastaseks saav Mark Mägi.

Uuesti rebisid külalised vahe neljale või ka viiele väravale, aga Viimsi noored ei soovinud kergelt alla anda. 51. minutil tuli Mart Kallaspooliku viskest 24:26 ning pärast mõlemapoolseid minutilisi mõttepause vähendas Mägi vahe minimaalseks.

Viigini siiski ei jõutud ja Põlva/Arcwood sai 29:27 võidu. Peedomaa arvele jäi kümme väravat, Margo Piksööt lisas kuus ja Käo viis tabamust. Viimsil viskas Mägi kuus ning Arlo Talmar ja Kert Liinat neli väravat.