fbpx
Close

Rannakäsipalli teist etappi domineerisid Põlva võistkonnad

Avatar

 

-Rannakäsipall | Foto: Helin Potter

Põlva liivaväljakutel toimus 2019. aasta rannakäsipalli teine etapp. Mängiti kaheksas võistlusklassis: Mehed, P2002, P2004, P2006, P2008; Naised, T2004, T2006 ning kokku osales 37 võistkonda.  Üldarvestuses juhivad Põlva võistkonnad kõiki meeste ja poiste vanuseklasse.

 

Mehed

Võrreldes eelmise etapiga oli siin toimunud vahetus, kui HC Tallinn seekord ei osalenud. Nende asemel oli tulnud Meeskond. Seekord võitis Põlva Serviti, kes jätkab ka üldarvestuses liidrina. Hõbedale tuli Viljandi HC Pedaskonna SK ees. Kahe võistluse kokkuvõttes jagavad samad tiimid teist ja kolmandat kohta.

Naised

Väga positiivne on tõdeda, et seekord olid esindatud ka naiste võistkonnad. Siin arvestuses võitis Padise napilt Põlva SK ees. Kolmandale kohale tulid Näkid.

Noored

Üldarvestuses juhivad poiste seas Põlva SK võistkonnad kõiki vanuseklasse. Vaid 2002 sündinud noormeeste hulgas on Viljandi spordikoolil nendega punkte võrdselt.

Tüdrukute seas on pilt kirjum, kui eri vanustes on esimesed nii Padise, HC Tabasalu kui HC Pärnu/Paikuse tiimid.

Kõik tulemused

2019. aastal toimub liival kolm etappi. Pärast kahte toimunud võistlust Alatskivil ja Põlvas toimub viimane Viljandis, kus kokkuvõttes selguvad Eesti meistrid rannakäsipallis.

 

Loe ka: Nädalavahetusel selgitati parimad mängus, kus eelis on intelligentsetel käsipalluritel

 

scroll to top