Rasmus Otsal tuli vastu võtta kaotus, Jürgen Roobale raske viik

-SG VTB/Altjührden | Foto: Fotoduda sports and more

Eile jätkasid kohtumistega Rasmus Ots Saksamaal ning Jürgen Rooba Prantsumaal. Kumbki meestest võidurõõmu tunda ei saanud, kui esimesel tuli vastu võtta kaotus ja teine pidi leppima viigiga.

HSG Schwanewede/Neuenkirchen – SG VTB/ Altjührden 32:30 (17:15)

Rasmus Otsa koduklubi Altjührden alustas mängu võrdselt, kui 11.minutil oli seis 6:6 siis tegid aga vastased paariväravalise spurdi ning poolajaks oli seis 17:15. Teist perioodi alustasid paremini võõrustajad, kes esimese 15 minutiga suutsid vahe kasvatada kuueväravaliseks ja kuigi eestlase koduklubi tuli kohati lähemale, siis ohtlikuks vastastele enam ei saadud. Mängus palju erinevaid kaitsesüsteeme kasutanud VTB ei saanud kuidagi takistatud vastaseid skoorimast. “Me proovisime eri variatsioone, nii 6:0, kui 3:2:1 ja 5:1, kuid miski ei toiminud,” ütles Altjührdeni spordidirektor Christoph Deters pressiteates. Rasmuse arvele jäi kolm tõrjet.

Grand Besancon Doubsi – Nice Cavigal 31:31 (15:17)

Esimene poolaeg kulges võrdselt kuni seisuni 14:14, kui Rooba ja Cavigal suutsid teha 3:0 vahespurdi ning võita selle 15:17. Teine periood kulges aga nagu Ameerika mäed, kus kord oli üks peal ning siis teine. Esmalt suutis Nice Jürgeni väravast 42. minutil minna ette 21:25. Kuid sellele järgnes vastaste 10:3 spurt, mis tegi seisuks kolm minutit enne mängu lõppu 31:28. Viimased hetked aga kuulusid Cavigalile, kes enam vastastel skoorida ei lubanud ning lõpuks mõlemale võistkonnale välja teenitud üks punkt. Rooba viskas 100 protsendilise tabavusega kolm väravat.