Rekordiliselt suure kaotuse saanud PSG langes Meistrite liigas kuristiku servale

-Kielce PGE Vive logo | Foto: Internet

Valitsev Poola käsipallitšempion Kielce PGE Vive alistas Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises kodus Paris Saint-Germaini 34:24 (16:11).

Poolakad läksid esimest korda juhtima avapoolaja keskel, kui viskasid 5:6 kaotusseisust kolm vastuseta väravat. Poolaja lõpp kuulus Kielcele, kes võitis 8:8 viigiseisult esimese pooltunni viie tabamusega. Teisel poolajal õnnestus prantslastel parimal juhul vahe vähendada kolmele tabamusele, kuid Kielce sai korduskohtumiseks kümneväravalise edu. Tegemist oli PSG kõigi aegade suurima kaotusega Meistrite liigas.

Kielce resultatiivseimad mängijad olid Artsem Karalek ja Uladzislau Kulesh kuue ning Luka Cindirc viie tabamusega. PSG edukaimateks osutusid Uwe Gensheimer 11, Nedim Remili kuue ja Mikkel Hansen viie väravaga.