fbpx
Close

Rene Kaalo pikas intervjuus ERR-ile: riik ei saa kogu seda tsirkust laenude arvelt kinni maksta

Avatar
-Rene Kaalo | Foto: HC Kehra

HC Kehra juhatuse liige Rene Kaalo andis ERR-ile pika intervjuu, kus rääkis, et käsipall kannatab koroonaviiruse pandeemiast tingitud eriolukorra tõttu vähem kui näiteks korvpall või võrkpall.

“Kindlasti meie kaotame kõige vähem. Meie valdkonnas liiguvad ka kõige väiksemad rahasummad. Võrkpallis on läinud esiotsaklubid täisprofessionaalseks, teevad kaks korda päevas trenni. Täna käsipallis meil nii ei ole,” võrdles Kaalo intervjuus ERR-ile.

“Kui peakski nii juhtuma, et me ei saa välisleegionäre endale lubada, siis on meil võtta esiliigast mängijad, kel ongi võimalus ennast tõestada ja hakata meistriliigas mängima. Kindlasti tase natuke langeb, aga mis seal siis on – saavadki kiiremini meheks võib-olla!” jätkas Kehra juhatuse liige.

“Ega riik ei saa ka kogu seda piltlikult öeldes tsirkust laenude arvelt kinni maksta. Ma pigem näen seda, et toetused ei peaks võib-olla nii suured olema,” ütles Kaalo. “Pigem näen seda, et saame paar aastat natuke madalama tasemega hakkama, aga ma ei tahaks laenu peal ka seda pallimängu mängida. See ei ole ka minu meelest õige.”

Loe ja vaata täispikkuses intervjuud ERR-i lehelt siit

scroll to top