Reval-Sport/Mella alustas hooaega turvalise võiduga

-Jekaterina Tšerneštšuk (Reval-Sport/Mella) | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti naiste käsipallimeistrivõistluste avavoorus sai mullune hõbe Reval-Sport/Mella kodus 32:21 (17:10) jagu uustulnuk Kehrast.

Kuigi Karina Mere tabav seitsmemeetri karistusvise viis külalised kolmandal minutil juhtima, algatas Jekaterina Tšerneštšuki värav võõrustajate 4:0 vahespurdi. Kehra polnud aga alla andnud ning poolaja keskel särasid tablool viiginumbrid 5:5. Mella hakkas vahet sisse tegema 8:7 eduseisul, kui kõigepealt sepistas kaks tabamust Jana Sološenko ja seejärel Antonina Baljakina. Kui võõrustajad juhtisid 13:9, viskas kolm vastuseta väravat Tšerneštšuk ning puhkama mindi väljakuperenaiste seitsmetabamuselises eduseisus.

Teise poolaja alguses viskasid naiskonnad väravaid vaheldumisi, kuni Mella tegi 20:13 eduseisust 4:0 vahespurdi, mis viis nad ette 24:13. Mella suurim edu oli 12 väravat 29:17, kuid Kehra suutis sellest viimase kümnekonna minutiga ühe tabamuse kärpida.

Mella resultatiivseimad mängijad olid Tšerneštšuk üheksa, Kristina Zgurskaja kuue ja Baljakina viie väravaga. Kehra suurimateks skooritegijateks osutusid Mere seitsme ning Karina Adissova kuue tabamusega.