Reval-Sport/Padise kirjutas Tapale turniiritabelisse esimese kaotuse

-Reval-Sport/Mella – Reval-Sport/Padise | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti naiste käsipallikarikavõistlustel sai mullune parim Reval-Sport/Padise võõrsil 34:24 (14:10) jagu SK Tapast.

Tasavägiselt alanud kohtumises tegid võõrustajad 4:5 kaotusseisus 3:0 vahespurdi, minnes esimese poolaja keskpaigaks 7:5 juhtima. Külalised haarasid juhtohjad avapoolaja viimasel kolmandikul, kui viskasid 8:8 viigiseisult kolm vastuseta väravat ning puhkama mindi karikakaitsja neljatabamuselises eduseisus.

Kui mängitud oli 33. minutit, särasid tablool Padise edunumbrid 16:13 ja kümmekond minutit hiljem oli seis külaliste kasuks 21:17. Seejärel panid külalised hoogu juurde ning suurendasid lõpusireeniks oma edu kümnele väravale.

Padise resultatiivseimad mängijad olid Kim Ly Hoang ja Maarja Põldver kaheksa, Alina Chernikova kuue ning Marie Urvik viie tabamusega. Tapa suurimateks skooritegijateks osutusid Marjette Maie Müntser kaheksa, Mia-Marii Tedrekull viie ja Jete Lisett Neerot nelja väravaga.

Padise püüdis turniiritabelis Tapa kinni. Mõlemal naiskonnal neli punkti, kuid Padisel kahest ja Tapal kolmest kohtumisest. Kolmandal kohal on Reval-Sport/Mella ühe võidu ja kaotusega. Tallinn ning Kehra on punktita, kuid Tallinn on pidanud ühe ja debütant Kehra kaks mängu.