Reval-Sport/Tallinna SK 1 võitis neidude B-klassi meistritiitli täiseduga

saleapp.ee
-Reval-Sport/Tallinna SK 1 B-vanuseklassi neidude võistkond | Foto: Eesti Käsipalliliit

Tütarlaste B-vanuseklassi (sünd 2001 a ja hiljem) Eesti meistriks käsipallis krooniti Reval-Sport/Tallinna SK 1 (treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva), kes läbisid kaheosalise turniiri täisedu 16 punktiga.

Järgnesid HC Kehra (Kaupo Liiva) 10, Reval-Sport/Kopli (Sergei Isajev) 9, SK Tapa (Mare Neps) 3 ja Reval-Sport/Tallinna SK 2 (Mihailova, Kungurtseva) 2 silmaga.

Võistlus peeti kahes osas. Esimene turniir viidi 27. ja 28. jaanuaril läbi Kehras ning teine etapp toimus 14. ja 15. aprillil Tapal.

I           SK Reval Sport/Tallinna SK 1

1          Anastasija Bušina
2          Anna Rakov
3          Elina Tšerkassova
4          Tatjana Kavunenko
5          Anastasia Laanet
6          Maria Mironova
7          Karina Paju
8          Jana Snežitskaja
9          Angelika Šalk
10        Jana Sološenko
11        Kristina Suzdaleva
12        Diana Vassiljeva
13        Darja Belokurova
14        Margarita Žirnova
Treener:          Jelena Mihailova
Treener:          Ella Kungurtseva

II         HC Kehra

1          Lili-Marleen Püi
2          Valerija Kovjatinets
3          Karina Mere
4          Karoliine Vijard
5          Milana Leoke-Bosenko
6          Maribel Salumägi
7          Marili Alle
8          Merili Heinla
9          Heete Kuuskla
10        Vlada Novikova
11        Merilin Arumets
12        Katriin Sirel
Treener:          Kaupo Liiva

III        SK Reval Sport/Kopli

1          Darja Kažan
2          Alina Navina
3          Olesia Juzova
4          Tatjana Kušnir
5          Marija Kuropjatnik
6          Anastasia Londak
7          Darja Krutikova
8          Anita Suškina
9          Angelina Samoylova
10        Elina Mitrofanova
11        Anastasija Pugatšova
12        Valeria Pavlenko
13        Maria Savinova
14        Polina Gorbatšjova
15        Valeriia Golovatskaja
Treener:          Sergei Isajev

Turniiri parimaks mängijaks valiti Polina Gorbatšjova (Reval-Sport/Kopli), parimaks väravavahiks Darja Belokurova (Reval-Sport/Tallinna SK 1) ja parimaks kaitsemängijaks Karina Mere (HC Kehra).

Võistkondade parimad mängijad:

Elina Tšerkassova (SK Reval Sport/Tallinna SK 1)
Karina Mere (HC Kehra)
Marija Kuropjatnik (SK Reval Sport/Kopli)
Mia-Marii Tedrekull (SK Tapa)
Valeria Sohhina (SK Reval Sport/Tallinna SK 2)

Jaga postitust

Lisa kommentaar