fbpx
Close

Rhein-Neckari õuduste laupäev: kaks kindlat kaotust kahe tunni jooksul

Avatar
-Hendrik Pekeler Rhein-Neckar Löwenist | Foto: imago/foto2press/Scanpix

Valitsev Saksamaa käsipallimeister Rhein-Neckar Löwen pidi täna käima väljakul kaks korda, kui Meistrite liiga kaheksandikfinaali avavaatuses kohtuti võõrsil Kielce PGE Vivega ja Bundesligas THW Kieliga.

Rhein-Neckar saatis Poola peamiselt noortest koostatud teise koosseisu, kes Eesti aja järgi kell 17.00 alanud mängus jäi Kielcele alla 17:41 (8:21). Kell 19.10 jooksis Rhein-Neckari tugevam esindus väljakule Kielis, kuid seal kaotati esimene poolaeg 9:17 ning kogu kohtumine 22:27.

Meistrite liigas peavad Rhein-Neckar ja Kielce kordusmatši 1. aprillil Saksamaal. Bundesligas lõppes küll tiitlikaitsja 11-mänguline võiduseeria, kuid lähimate jälitajate ees säilitati kahepunktiline edu.

Skandaalne olukord tekkis tänu televisioonilepingule ARD-ga, mis kannab üle Bundesligat. Teleülekanded on aga klubidele majanduslikult kasulikud. Euroopa käsipalliliit EHF teatas aga, et nemad olid oma mängugraafikud erinevate liigadega juba kaks aastat tagasi paika pannud. Saksamaa Bundesliga määras ARD survel Kieli ja Rhein-Neckari matši siiski 24. märtsile.

scroll to top