fbpx
Close

Riho-Bruno Bramanis asus HC Tallinna mänedžeriks

Avatar
Riho-Bruno Bramanis | Foto: Siim Semiskar

HC Tallinna käsipalliklubi kinnitas meeskonna uueks mänedžeriks endise Eesti koondislase Riho-Bruno Bramanise. Bramanist ootab ees uus väljakutse, sest pealinna klubi osaleb algaval hooajal Soome meistrivõistlustel. Eile andis mees ERR-ile intervjuu, kus rääkis uuest väljakutsest ning erinevast väljundist.

“Risto [Lepp] mulle sellise väljakutse esitas ja kaua polnud mõelda vaja, sest süda on ikkagi käsipalli juures ja paar aastat sellest eemal oldud ja nüüd oli õige aeg tagasi tulla. Ma arvan, et Soome liiga on tegelikult väga hea väljakutse HC Tallinnale. Siin on palju plusse ja miinuseid, aga see, et üks Eesti meeskond hakkab mängima Soome liigas, saab olema väga huvitav ja põnev,” rääkis Bramanis ERR-ile antud intervjuus.

Mis on Soomes mängimise plussid-miinused? “Tegelikult Eestis meeskondade arv ei ole nii suur ja terve hooaeg mängitakse ühtede ja samade meeskondadega. Oleks hea väljund mängida uute meeskondade vastu, see arendab niimoodi mängijaid. Mängijad jäävad võib-olla silma agentidele, sest eesmärk on arendada Eesti mängijaid ja aidata nad välismaa klubidesse. Samas tõuseks ka Eesti tase.”

Loe kogu uudist ja vaata videointervjuud ERR-i lehelt siit

Loe lisaks:

Riho-Bruno Bramanis: riigireeturi poeg, kes pääses Karhu ketside abil olümpiavõitjate vastu mängima

scroll to top