Riihimäe Cocks pidi ka teises Meistrite liiga mängus vastase paremust tunnistama

-Nico Rönnberg (Riihimäki Cocks) | Foto: EPA/MAURI RATILAINEN

Soomlaste Riihimäe Cocks mängis täna oma teise mängu Euroopa Meistrite liigas. Hispaanias toimunud kohtumises jäädi kindlalt alla kohalikule Bidasoa Irunile.

Pärast 23-aastast eemalolekut Meistrite liigast naasis Bidasoa Irun pauguga, kui esimeses voorus alistati Tatran Presov 25:23. Teisel poolajal hoiti vastased vaid kümne värava peal ning võeti oma esimene võit käsipallimaailma tipus pärast 1996. aastal kaotatud finaali. Riihimäe võistkond jäi oma esimeses mängus uues hallis 1200-pealise publiku ees alla Rootsi klubile Sävehof IK 25:30. Soomlaste pingil istub teatavasti ka väravavahtide treeneri rollis Paavo Nelke.

Bidasoa Irun – Riihimäki Cocks 34:19

Cocks alustas kohtumist tugevalt, kui neljandaks minutiks mindi 1:3 eduseisu, kuid siis võõrustajad kosusid ning 10. minutil oli seis juba 6:3. Peale seda vahespurti kahjuks mäng enam põnevaks ei läinudki. Poolaja võitsid hispaanlased 17:11 ning kogu mängu 34:19. Riihimäe poolt olid resultatiivsemad Nico Rönnberg 5 ja Sasa Puljizovic 4 väravaga. Bidasoa poolt skooris Mikel Ugartepuru viis korda.

Cocksi järgmine mäng Meistrite liigas toimub juba tuleval kolmapäeval kui kodusaalis võõrustatakse Tatran Presovit.