Riihimäki Cocksi imeline seeria Balti liigas sai läbi

-Riihimäki Cocksi logo | Foto: Internet

Valitseva käsipalli Balti liiga meistri Riihimäki Cocksi 41 mängu pikkune võiduseeria lõppes täna kodus 22:28 (14:15) kaotusega Zaporižžja ZTR-ile. Cocksi eelmine kaotus pärines 2015. aasta 12. aprillist, kui finaalis jäädi 22:41 alla Minski SKA-le.

Ukrainlased läksid nelja minutiga 5:1 juhtima, kuid soomlased vähendasid vaheajaks kaotusseisu minimaalseks ning pääsesid 37. minutil 18:17 ette. ZTR tegi 20:20 viigiseisult 6:0 vahespurdi ning võttis kuueväravalise võidu. Cocks oli teise poolaja teises pooles rünnakul raskustes, kui 12 minuti jooksul ei visatud ühtegi väravat. Viimasel veerandtunnil suutsid võõrustajad teha üldse skoori vaid kahel korral.

ZTR-i resultatiivseimad mängijad olid Oleksi Gantšev ja Maksõm Karamõšev kaheksa ning Cocksil Teemu Tamminen üheksa ja Vitalie Nenita nelja väravaga.

ZTR juhib A-gruppi viiest mängust kogutud kaheksa punktiga. Cocks on ühe võidu ja kaotusega neljandal tabelireal.