fbpx
Close

Risto Lepp ERR-ile: ega me Soome liigasse nalja tegema ei lähe

Avatar
-Risto Lepp | Foto: Siim Semiskar

HC Tallinna eestvedaja ja peatreener rääkis ERR-ile klubi otsusest osaleda Soome liigas ning Eesti käsipallilegendi Riho-Bruno Bramanise appi kutsumisest.

“HC Tallinna meeste võistkond on tegutsenud kolm hooaega ja oleme algusest saati plaaninud järk-järgult oma taset tõsta ja siis ükskord jõuda profimeeskonnani. Profimeeskonda me veel täielikult sel hooajal teha ei suuda, küll aga võtame ette järgmise sammu ja mängime Soome meistriliigas. Mängime kaasa põhiturniiri ja oleme siis esindatud nii Eesti liigas kui eurosarjas,” selgitas Lepp ERR-ile.

“Kaheksa Soome klubi soovivad, et me seal mängiks. Kokku üheksa klubi, üks mäng kodus, üks mäng võõrsil. Soome viimaste aegade tulemusi eurosarjades vaadates, on esimesed paar võistkonda väga head. Ega me sinna nalja tegema ei lähe ja läheme ikkagi kõige kõrgemate kohtade eest mängima.”

Ühtlasi kinnitas HC Tallinn klubi mänedžeriks Eesti käsipallilegendi Riho-Bruno Bramanise. “Rihol on väga suured kogemused. Ta on aastaid välismaal mänginud ja näinud väljastpoolt, kuidas suurtes klubides asjad toimivad, olnud seotud nii treeneritöö kui köögipoolega. Oleks patt teda kasutamata jätta.”

Vaata videointervjuud ERR-i lehelt siit

scroll to top