fbpx
Close

Risto Lepp ERR-ile: eks see on selge, et tippsport saab suure löögi

Avatar
-Risto Lepp | Foto: Siim Semiskar

Käsipalliklubi HC Tallinn eestvedajast peatreener Risto Lepp tunnistas ERR-ile, et koroonakriis tuli meeskonna sisu ja arengut silmas pidades kehval ajal, ent midagi katki ei ole. Lepp usub, et klubi suurus ja ulatuslik noortesüsteem võimaldavad raske aja üle elada.

“Mul on isiklikult äärmiselt kahju, et meil selline tugev võistkond kokku sai ja seda kenaks realiseerimiseks ei saanud lõpuks kokku panna. Elu läheb aga edasi, saame hakkama ja hetkel on kõik treenimas individuaalse graafiku alusel. Loodame, et see olukord lõppeb võimalikult kiiresti, saame koos meeskonnaga esimesel võimalusel edasi treenida.”

“Eks see selge ole, et tippsport saab siin väga suure löögi tänu sellele majanduslikule raskusele, mis meid lähitulevikus ees ootab. Ettevõtted tegutsevad ka hetkel pigem enda päästmiseks. Hetkel kõik need mõjud ei ole teada, aga õnneks käsipallis oleme harjunud suhteliselt väikeste rahadega. Mehed kindlasti enamuses jätkavad mängimist ka väiksemate stipendiumitega,” usub HC Tallinna peatreener.

Loe täispikkuses artiklit ja vaata videot HC Tallinna treeneriga ERR-i lehelt

scroll to top