fbpx
Close

HC Tallinna tegevjuht: Laastu ja Pinnoneni lisandumisega oleks hooaja lõpp eriti põnevaks läinud

Avatar
-Ergo Rohi | Foto: Siim Semiskar/Rain Kullamaa

Eesti esimeses käsipallipodcastis “Kahekordne” oli sel nädalal külas HC Tallinna tegevjuht Ergo Rohi. Eesti meister käsipallis ja pesapallis rääkis saates oma kirjust minevikust, pealinna klubi avalikustamata täiendustest ning oma “Unelmate koosseisust”. Lisaks arutlesime käsipallurite palkade teemadel. 

Arutlesime Rohiga HC Tallinnaga treeninud meestest, kes ühtegi mängu kahjuks meistriliigas teha ei jõudnud. Küsisime tegevjuhilt, kui kahju oli tal Uku-Tanel Laastu ja Mikk Pinnoneni liitumise valguses, et sari pooleli jäi. “Siia nimekirja võiks lisada veel ka Sten Toomla, kes vaid mõne kohtumise pidada sai. Kui need kolm meest meie noorte võistkonda juure panna, siis siin hooaja lõpus oleks võinud palju ägedat toimuma hakata.” (Kuula allolevas podcastis alates 20:00)

Lisaks saad podcastist teada näiteks, kuidas Ergost sai Austraalia meister käsipallis ning Eesti parim pesapallur (06:00 – 18:50). Kui sind on huvitanud, millised võiks olla meie riigi käsipallurite palgad, siis spekuleerisime ka sel teemal (22:00 – 29:30).

Võta pühapäeval “Kahekordne” endale kaaslaseks pannkoogi või pikema jalutuskäigu kõrvale. Kui Ergo Rohi saade on kuulatud, mine vaata Spotify või Soundcloudi (meid leiad otsingusõnaga Kahekordne) kaudu, kas sul on mõni meie varasematest jutuajamistest vahele jäänud.

Näiteks vestlesime eelmisel nädalal Kaupo Liivaga. Lisame siia ka linkidena meie varasemaid jutuajamisi, mille hulgas oleme rääkinud Dener Jaanimaaga maailma absoluutses tipus mängimisest, Kaspar Leesiga Eesti legendaarsete treenerite alla mängimisest ning Martin Johannsoni ja Jürgen Roobaga rahvuskoondise telgitagustest.

Loomulikult ootame ikka lugejate soovitusi, keda sooviksite saates kuulda.

 

scroll to top