Rooba koduklubi tabeliseis muutus pingelisemaks

-Jürgen Rooba | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF kaotas Rootsi meistrivõistlustel omal väljakul Lundi Lugile 24:29 (13:14).

Karlskrona pööras avapoolajal 2:4 kaotusseisu 7:5 eduks, kuid külalised viskasid seisult 9:10 neli vastuseta väravat, minnes juhtima 13:10. Poolaja lõpp kuulus aga võõrustajatele ning puhkama mindi Lugi ühetabamuselises eduseisus. Teine poolaeg algas Lundi 8:1 vahespurdiga ja lõpusireen fikseeris külaliste viieväravalise võidu. Rooba arvele kanti üks tabamus.

Turniiritabeli lõpus muutus seis pingelisemaks, sest viimasel kohal olnud Solna AIK alistas kodus Ystadi IFK 36:29 (17:16). Karlskrona jagab koos Önnerediga 16 punktiga 11.-12. positsiooni. Kahel viimasel kohal on AIK 13 ning Stockholmi Hammarby 12 silmaga. Karlskrona on pidanud 29, Önnered ja AIK 28 ning Hammarby 27 kohtumist. Lugi paikneb kaheksandal tabelireal.