Roosna koduklubi jäi peatamatuks ka aasta viimases voorus, Pärdile kaotus

-Armi Pärt (paremal) | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondlase Karl Roosna koduklubi HSG Krefeld sai Saksamaa kolmanda liiga läänetsooni aasta viimases voorus võõrsil 32:25 (20:14) jagu Team HandbALL Lippe II meeskonnast.

Seis püsis võrdne esimesed kümme minutit, kuid siis läksid külalised 8:8 viigiseisult ette 12:8 ning teenisid turniiritabelisse kaks punkti juurde. Roosna arvele kanti neli väravat.

Krefeld juhib turniiritabelit 16 võidu ja ühe kaotuse ehk 32 punktiga. Teisel kohal olev SGSH Dragons jääb kuue silma kaugusele. Team HandbALL Lippe II on 13. positsioonil.

Armi Pärdi tööandja Schwerini Mecklenburger Stiere jäi aga samuti vastase väljakul 23:28 (10:12) alla SG Flensburg-Handewitt II meeskonnale. Esimest poolaega domineeris Flensburg-Handewitt duubelrivistus kuni kolme tabamusega ja puhkama mindi nende kaheväravalises eduseisus. Teise poolaja algusesid läksid võõrutajad juhtima 16:11 ning võtsid sama suure võidu. Pärt kostitas vastaseid kolme tabamusega, kuid teenis ka kaks kaheminutilist karistust.

Schwerin on 16-st mängust kogutud 20 silmaga viies, Flensburg-Handewitti duubel hoiab aga 16 meeskonna seas 14. kohta. Nii Schwerin kui ka Krefeld peavad oma järgmise kohtumise jaanuaris.