fbpx
Close

Roosna koduklubi kurb seeria Saksamaal sai jätku

Avatar
-Karl Roosna | Foto: HSG Krefeld Facebook

Karl Roosna ja HSG Krefeld mängisid eile Saksamaa teises liigas liidrite hulka kuuluva Tus N-Lübbecke vastu. Kahjuks tuli eestlase koduklubil võõrsil vastu võtta 24:19 kaotus.

TuS N-Lübbecke – HSG Krefeld 24:19 (12:6)

Võrdset mängu jätkus vaid kaheteistkümneks minutiks, mille järel Lübbecke tegi 7:2 spurdi ning poolajaks oli seis juba 12:6. Teisel perioodil sai Krefeld küll korra vahe kolme väravaliseks 17:14, kuid siis suutsid vastased skoorida neli vastuseta väravat ning võtsid kindla 24:19 võidu.

“Esimene poolaeg oli meie poolt väga nõrk. Peale pausi kosusime ja teise poolaja isegi võitsime ühega. See, et lasime Lübbeckel visata vaid 24 väravat, näitab, et kaitse pidas. Rünnakul jäime sarnaselt esimeste mängudega selgelt hätta,” ütles kolm väravat visanud Roosna Käsipall24.ee lehele. “Ise oli platsil terve teise poolaja. Viiest viskest realiseerisin kolm. Võin oma esitusega rahule jääda.”

Krefeld on kaotanud kõik neli mängu sel hooajal ning asub tabelis viimasel positsioonil. Lübbecke tõusis selle võiduga 2. Bundesligas viiendale positsioonile.

 

scroll to top