Roosna koduklubi venitas võiduseeria 11 mängu pikkuseks

-Karl Roosna | Foto: HSG Krefeld Facebook

Eesti käsipallikoondislase Karl Roosna koduklubi HSG Krefeld sai Saksamaa kolmanda liiga läänetsoonis 11-nda järjestikuse võidu, alistades võõrsil SG Menden Sauerland Wölfe 31:28 (14:13).

Krefeld pääses nelja minutiga 4:0 juhtima, kuid 13 minutit hiljem särasid tablool viiginumbrid 8:8. Wölfe läks ette 10:9, aga vaheajale mindi külaliste üheväravalises eduseisus. Teise poolaja keskpaigas juhtis Krefeld 24:19 ning kümme minutit enne lõpusireeni 27:22. Kuigi võõrustajad suutsid vahet vähendada, võttis Krefeld kolmeväravalise võidu. Roosna viskas külaliste kasuks neli väravat.

Hooaega kaotusega alustanud, kuid järgmised 11 kohtumist võitnud Krefeld juhib turniiritabelit 22 punktiga. Mängu vähem pidanud SGSH Dragons jääb maha kolme silmaga. Wölfe hoiab üheksandat positsiooni.