Roosna vedas Krefeldi esikoha lävele

-Karl Roosna | Foto: HSG Krefeld Facebook

Eesti käsipallikoondislase Karl Roosna koduklubi HSG Krefeldi lahutab Saksamaa kolmanda liiga läänetsooni esikohast veel vaid üks punkt.

26. voorus võõrsil Leichlinger TV 29:22 (12:13) alistanud Krefeld juhib meistrivõistlusi teisel kohal oleva, kuid kohtumise vähem pidanud SGSH Dragonsi ees kümne punktiga. Kui Dragons ei saa täna võõrsil jagu üheksandat positsiooni hoidvast Ahlener SG meeskonnast, siis kindlustab Krefeld juba märtsi eelviimase päeva õhtul esikoha.

Turniiritabelis kuuendana olev Leichlingeni klubi sai Krefeldi vastu koduseinte toel oma mängu paremini käima ja võitis poolaja ühe tabamusega. Teise poolaja alguses pääsesid külalised juhtima 19:15 ning lõpusireen fikseeris liidri seitsmeväravalise võidu. Roosna arvele kanti Krefeldi paremuselt teise skooritegijana viis tabamust.