fbpx
Close

Saksamaa suurklubi Kieli ähvardab hiiglaslik kahjum

Avatar
-Patrick Wincek (THW Kiel) | xAgentur54Gradx/xFelixxKoenigx/Scanpix

Tänavu Meistrite liigast eemale jäänud Saksamaa käsipalliklubi THW Kieli selle hooaja kahjum või küündida üle 100 000 euro.

“Praeguste vahearuannete põhjal ootame jooksva eelarveaasta lõpuks selget miinust,” lausus hiljuti tervislikel põhjustel Kieli eesotsast lahkunud 62-aastane Reinhard Ziegenbein.

Saksamaa rekordmeister Kiel jäi tänavu esimest korda viimase 14 aasta jooksul eemale Meistrite liigast, lisaks sellele on Saksamaa jalgpallimeistrivõistluste esiliigas arvestatavaks jõuks saanud Kieli Holstein, kes hetkel hoiab turniiritabelis viiendat kohta. “Alguses me ei saanud täpselt aru, mida see kõik tähendada võiks, kuid nüüd teame, et saime valusa hoobi,” tõdes Ziegenbein. “Oleme kaotanud küll kohalikke sponsoreid, kuid meie klubil on parimad sportlikud tingimused, mis võimaldavad meil naasta Euroopa tippu.”

Kiel hoiab hetkel Saksamaa meistrivõistlustel teist kohta ning karikavõistlustel on jõutud poolfinaali. Edukad on oldud ka EHF-i karikasarjas, kus võidetud kõik kolm senipeetud alagrupimängu.

scroll to top