Saksamaa võitis ajaloolise MM-i avamängu

-Uwe Gensheimer | Foto: imago/Matthias Koch

2019. aasta käsipalli maailmameistrivõistluste avakohtumises sai turniiri üks korraldajatest Saksamaa Berliinis A-alagrupis 30:19 (17:10) jagu Korea ühendmeeskonnast.

Favoriidiseisus olnud sakslased ei jätnud midagi juhuse hooleks, minnes viie minutiga ette 3:1. Ajaloos esimest korda ühendmeeskonnaga välja tulnud Korea suutis vahe vähendada 5:7 peale, kuid siis läksid sakslased Berliinis 13 500 pealtvaataja ees oma teed, võites poolaja seitsme ja kogu kohtumise 11-väravalise ülekaaluga.

Sakslaste resultatiivseim mängija oli Uwe Gensheimer seitsme tabamusega, Hendrik Pekeleri, Steffen Fathi ja Jannik Kohlbacheri arvele kanti neli väravat. Korea suurimateks skooritegijateks osutusid Dong-hyun Jang ja Tan Kang Kang nelja tabamusega.