fbpx
Close

Saksamaal kohtusid omavahel kaks Eesti koondislast

Avatar
-Karl Toom ja Karl Roosna | Foto: Erakogu

Saksamaa teises Bundesligas kohtusid omavahel Karl Roosna HSG Krefeld ja Karl Toomi TV Emsdetten.

HSG Krefeld – TV Emsdetten 18:25 (13:13)

Mängu alustas paremini Emsdetten, kes viskas kolm vastuseta väravat. Kuni kahekümnenda minutini kulgeski mäng Toomi klubi kontrolli all, sel hetkel juhiti veel 10:6. Kuid poolaja lõpu õnnestus Krefeld paremini ning 5:1 vahespurdi abil viigistati seis. Teist perioodi alustas Roosna klubi kahe punktiga, kuid siis ei õnnestunud skoorimine enam kuidagi. Viimased 15 minutit ei visanud HSG ühtegi väravat (!)  ning Emsdetten võttis väravavahi 40 protsendilise tõrjeprotsendi abil kindla võidu.

Võitjate poole viskas Dirk Holzner 7 ja Yannick Terhaer 5 väravat. Karl Toom skoorimisel ei õnnestunud. Krefeldi resultatiivseim oli Simon Cupinski kuue tabamusega, Roosna aitas ühe kolliga.

“Esimene poolaeg oli väga tasavägine. Meil oli probleeme nende väravavahiga ja kaitse ei toimind,” ütles 15 minutit platsil veetnud Toom Käsipall24.ee lehele. “Teisel poolajal saime kaitse tööle ja lasime vastastel vaid 5 väravat visata, mis ka mängu otsustas.”

“45 minutit oli meie poolt hea esitus, kaitse seisis ja rünnakul leidsime loogilised lahendused. Viimased 14 minutit aga ei suutnud me ühtegi väravat visata, mille Emsdetten suutis enda kasuks ära kasutada,” lisas teine eestlane Roosna oma tiimi esituse kohta.

“Ma olen õnnelik, et suutsime kindlustada hooaja esimesed punktid. Eriti rahul olen teise poolaja esitusega,” ütles TV Emsdetteni treener Daniel Kubeš võistkonna kodulehel. “Me domineerisime mängu pärast 40. minutit ja võtsime teenitud võidu. Täna õnnestus kaitse ja väravavahtide töö. Minu siin oldud aja jooksul pole me kunagi päästnud vastasel heita vaid viis väravat ühel poolajal.”

Emsdetetten on kolmest mängust teenitud ühe võiduga 2. Bundesliga tabelis 11. kohal, Krefeld pole veel punktiarvet avanud ja asub viimasel 18. positsioonil.

scroll to top