Schwerin sai napi kaotuse, Pärt eemaldati väljakult

-Armi Pärt | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere kaotas Saksamaa kolmanda liiga põhjatsoonis võõrsil Bernburgi Anhaltile 27:28 (16:16).

Tasavägiselt kulgenud avapoolajal ei pääsenud kumbki meeskond ette rohkem kui ühe tabamusega. Teisel poolajal murdis selle skeemi Schwerin, minnes ette 22:20 ja 23:21. Praeguse HC Tallinna juhi Risto Lepa endine leivaisa Bernburg aga viigistas ning viskas 26:27 kaotusseisust kaks otsustavat väravat. Schwerinil oli veel poolteist minutit aega mängu pöörang tuua, kuid see ei õnnestunud.

Pärt viskas kohtumises ühe värava, kuid sai 44. minutil kolmanda kaheminutilise karistuse ja pidi mängu pooleli jätma.

Schwerin hoiab 12. vooru järel 14 punktiga viiendat kohta. Bernburg on üheksa silmaga 11. positsioonil. Juhib kohtumise rohkem pidanud Rostocki Empor 21 punktiga.