fbpx
Close

SEHA-liiga tiitlikaitsja kaotas taas, selgus finaalturniiri toimumispaik

Avatar
-Marin Jelinic Nasice Nexest | Foto: seha-liga.com

Kagu-Euroopa käsipalliklubisid ühendavas SEHA-liigas sai tiitlikaitsja Skopje Vardar teise järjestikuse kaotuse, alistudes võõrsil 21:24 (14:11) liidriks tõusnud Nasice Nexele.

Kohtumise esimesed 40 minutit kuulusid Põhja-Makedoonia klubile, kuid horvaadid tegid 14:18 kaotusseisust 7:2 vahespurdi, minnes 54. minutiks ette 21:20. Nexe rohkem edu ei loovutanud ning lõpusireen fikseeris võõrustajate kolmeväravalise võidu.

Põhiturniiril on jäänud pidada neli mängu, milles 12. märtsil kohtuvad Ljubuški Izvidac – Vardar ja Skopje Metalurg – Novi Sadi Vojvodina ning päev hiljem PPD Zagreb – Prešovi Tatran ja Nexe – Bresti Meškov.

Enne viimaseid matše on Nexe, Zagreb, Vardar ja Meškov endale finaalturniiri pileti juba taganud ning ülejäänud meeskonnad on oma lõppkohad teada saanud. Hooaja lõpetab viiendana Tatran, kuuendana Vojvodina, seitsmendana Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua, kaheksandana Niši Železnicar, üheksandana Metalurg ja kümnenda ehk viimasena Izvidac.

Samuti selgus, et Final4 turniir toimub 2.-3. aprillini Brestis. Valgevenelased korraldavad finaalturniiri teist korda. Esimest korda mängiti SEHA-liiga tiitel Brestis välja kaks aastat tagasi.

scroll to top