fbpx
Close

SEHA-liigas murti ühes mängus visatud väravate rekord

Avatar
-Mikita Vailupau | Foto: seha-liga.com

Ühele Bresti Meshkovi talendikamale noormängijale Mikita Vailupaule jääb SEHA-liiga neljanda vooru mäng arvatavasti elu lõpuni meelde. Kuigi tema võistkond kaotas kohtumise Metaloplastikale 35:33, püstitas 24-aastane paremäär uskumatu rekordi.

60 minutiga väljakul suutis Mikita skoorida 20 väravat, püstitades sellega sarja rekordi. Enne seda kohtumist hoidsid tiitlit enda käes Dejan Manaskov ja Radoslav Antl 17 tabamusega. Vailupau tegi kokku 25 pealeviset ning realiseeris karistusviskeid kümnest üheksa. Kusjuures vastasvõistkonna eest viskas Borivoje Dukic 15 väravat, mis on ka super number, arvestades, et mees ei visanud ühtegi seitsme meetri viset. Ei juhtu just tihti, et kaks meest skoorivad ühe kohtumise jooksul 35 korda. Tundub, et Dener Jaanimaa osalusel toimuv SEHA-liiga pakub järjest uskumatuid tulemusi ja statistikat.

Käsipall24.ee mitteametlikel andmetel kuulub Eesti liigade läbiaegade skooritiitel hetkel Kehras pallivale Janar Mägile, kelle arvele jäi aastaid tagasi esiliiga mängus koguni 25 (!) tabamust. Balti liiga ajaloost mäletame, kui aastal 2008 aitasid Mait Patraili 19 väravat Servitil võita poolfinaalis Riia ASK-i. Kahjuks puuduvad meil andmed, kes võiks seda tabelit juhtida meistriliiga arvestuses. Kui sinul, lugeja, on selle kohta informatsiooni, võite meile kirjutada.

 

scroll to top