fbpx
Close

Selgus Rooba uue hooaja algusaeg ja Jaanimaa klubi pürib kõrgemasse eurosarja

Avatar
-Dener Jaanimaa ja Jürgen Rooba | Foto: Helin Potter

Prantsusmaa Käsipalliliit teatas meistri- ja esiliiga uue hooaja algamise kuupäevad. Dener Jaanimaa klubi, Moskva CSKA üritab saada kohta äsjaloodud European Handball League-i. Käsipall24.ee toob teieni eestlasi puudutavad lühiuudised.

Eile toimunud koosolekul pani Prantsumaa Käsipalliliit paika uue hooaja alguse kuupäevad. Lidl Starliiga (tugevaim sari) hakkab 23. septembril ning Proliiga (esiliiga), kus Cavigal Nice ridades mängib ka Jürgen Rooba, alustab 2. oktoobril. Loomulikult ei ole veel teada, kas kohtumised saavad toimuda publiku ees või peavad pallurid võitlema tühjade tribüünide ees.

Dener Jaanimaa koduklubi Moskva CSKA juhatus otsustas kandideerida European Handball League-i kohale. Värskelt reformitud tugevuselt teise eurosarja otsepääsu eestlase tiim ei taganud ning peaks mängima alumises liigas, kuid regulatsioonid lubavad võistkondadel ülemasse sarja kandideerida, juhul kui mõni klubi peaks oma koha üles ütlema.

“Loodame, et meie avaldus rahuldatakse ning CSKA saab osaleda Vana-Maailma teiseks tugevamas liigas. Arvatavasti peaksime selleks ka läbima kvalifikatsiooni,” kommenteeris spordidirektor Leonid Voronin pressiteates.

Loe uue hooaja eurosarjade reformist lähemalt siit

scroll to top