fbpx
Close

Slastinovski naasmisest meistriliigasse: vaheaasta oli vajalik akude laadimiseks!

Avatar
-Marko Slastinovski | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel nädalal ettevalmistusega alustanud HC Tallinn täienes vasakukäelise tagamängija Marko Slastinovskiga, kes kuulus klubi koosseisu ka hooajal 2017/18. Endine Eesti koondislane, kes võttis eelmisel aastal tippspordist pausi, asendab käsipallikarjääri lõpetanud sama positsiooni pallurit Sergei Glinkat.

Ajaloo kolmandale hooajale vastu minev HC Tallinn osaleb algaval aastal Eesti meeste meistriliigas, Eesti karikavõistlustel, Balti liigas ning ka Challenge Cup nimelises eurosarjas.

“Mul oli väga vajalik aasta akude laadimiseks. Olen alates esimesest klassist käsipalli mänginud ning muu elu ja pere kõrvalt oli tore aastaks karusellilt maha hüpata. Kuna olen ennast aasta jooksul regulaarselt vormis hoidnud, siis üldfüüsiliselt ei tohiks ilmselt paus tunda anda. Loodetavasti tuleb ka pallitunnetus kiiresti tagasi,” lausus Jüri Lepa all Lasnamäel HC Tallase klubis käsipalliga alustanud Slastinovski, kes juba kõik hooaja ettevalmistuse trennid kaasa teinud.

“Eelmisel hooajal näitasime juba päris head minekut – Eesti karikavõistluste esikoht, meistriliiga hõbe ning ilusad kodumängud nii kodu kui Balti liigas näitasid, et oleme õigel teel. Mängijad ja taustajõud on kaks hooaega kõva vaeva näinud. Eelmine aasta toimus juba teatud mõttes mängijate avanemine, mis realiseerus ka tulemuseks. Nüüd jätkame mängijate arendamist nii füüsiliselt, vaimselt kui ka veel detailsemalt palliplatsil. Ilmselgelt on meil ambitsiooni iga päev paremaks saada ning arengut jätkata. Sihid ja standardid on klubis väga kõrged, nii et ei imestaks, kui võistkonna alustamise pressikonverentsil 2017 kevadel välja öeldud Eesti meeste meistritiitel aastal 2020 pealinna tuleks,” rääkis HC Tallinna tegevjuht Risto Lepp klubi kodulehel.

Hooaja esimese kontrollmängu peab HC Tallinn laupäeval, 3. augustil Soomes, kui valitsev Soome meister, Balti liiga võitja ning Euroopa Meistrite liiga alagrupiturniiril osalev Riihimäki Cocks kutsus tallinlased Riihimäki uue käsipallisaali avakohtumiseks kontrollmängu pidama.

scroll to top