fbpx
Close

Sloveenias kohtuvad omavahel kaks Eesti koondise paremsisemist pommitajat

Avatar
-Dener Jaanimaa ja Andris Celminš | Foto: Handball club “MOTOR”/ RK Gorenje Velenje

Dener Jaanimaa koduklubi Zaporižžja HC Motori ettevalmistus uueks hooajaks on täies hoos. Tänasest alustatakse Sloveenia ringreisi, kus kohtutakse seitsme päeva jooksul kuue kohaliku võistkonnaga. Teisipäev õhtul kell 17.00 tuleb vastu Andris Celminši koduklubi Gorenje Velenje.

“Nende seitsme päeva jooksul keskendume taktikale, vaatame üle uued tulijad ja anname kõigile mänguaega,” ütles Motori peatreener pressiteates enne Sloveenia tuuri algust. “Meie eesmärk on saada võistkond toimima Meistrite liigaks, SEHA sarjaks ja Ukraina meistrivõistlusteks.”

Deneril on seljataga nädalane treeninglaager Horvaatias ja tuvumine uue halliga. “Mulle meeldib siinne koduhall. Tingimused treenimiseks on ideaalsed,” rääkis eestlane. “Ma eeldasin, et treeninglaager tuleb raske ja nii see ka oli. Palav ilm tegi meie elu veel keerulisemaks, kuid vaid nii kasvame indviduaalselt ja võistkonnana. Kui tahame olla konkurentsivõimelised maailma tipptiimidega Meistrite liigas, siis peame ka kõvasti vaeva nägema.”

“Ukrainas on meie eesmärk loomulikult võita kõik, mis võita annab. Meistrite liigas üritame pääseda alagrupist edasi ja SEHA sarjas peaksime suutma mängida ennast finaalturniirile,” kommenteeris Nikolai Stepanets hooajaks pandud plaani.

Sloveenia tippklubis Gorenje Rk Velenje palliv Celminš on juba pidanud kaks hooajaeelset kohtumist. “Teises mängus oli kaitse parem. Peame lihvima veel rünnakut, aga tulemustega saab üldiselt rahule jääda,” ütles Käsipall24.ee lehele eelmiste mängude järel Deneri tänane vastane Andris.

 

 

 

 

scroll to top