Spartaki peatreener hindab Berni taset Serviti omast paremaks

saleapp.ee
-Põlva Serviti | Foto: Siim Semiskar

Valitsev Eesti käsipallimeister Põlva Serviti alustab EHF-i karikasarja šveitslaste BSV Berni vastu. Edu korral kohtub Serviti järgmises ringis venelaste Moskva Spartakiga.

“Tahtsime saada vastaseks meeskonda, kes asub meie jaoks logistiliselt hea koha peal,” ütles Spartaki peatreener Vassili Filippov väljaandele Sport-Ekspress. “Selles mõttes meil vedas, sest Eestisse või Šveitsi pole keeruline reisida.”

Filippovi meelest on mullu Šveitsi liigas poolfinaali jõudnud Bern Servitist tugevam. “Ma ei tea kummagi võistkonna reaalset taset, kuid hindan šveitslaste võimalusi paremaks, sest nende klubid osalevad regulaarselt Meistrite liigas ja EHF-i karikasarjas,” lausus Filippov. “Bernist saame ülevaate juba hooaja-eelsel turniiril Šveitsis, seniks aga vaatame videosid mängudest. Kokkuvõttes olen loosiga rahul.”

1. ring:

SG Insignis HB West Viin (AUT) vs OCI-Lions (NED)
BSB Batumi (GEO) vs KH Besa Famgas (KOS)
Põlva Serviti (EST) vs BSV Bern (SUI)
Talent Robstav M.A.T. Plzen (CZE) vs Glasgow HC (GBR)
FC Porto (POR) vs AHC Potaissa Turda (ROU)
RK Zeleznicar 1949 (SRB) vs HB Kaerjeng (LUX)
RD Koper (SLO) vs Kadetten Schaffhausen (SUI)
Selfoss (ISL) vs Dragunas Klaipeda (LTU)
Alingsas HK (SWE) vs RK Gorenje Velenje (SLO)
GRK Varazdin 1930 (CRO) vs CSA Steaua Bukarest (ROU)
RK Dubrava (CRO) vs FH Hafnarfjordur (ISL)

2. ring:

HC Vojvodina (SRB) vs Heren Green Park Tigers1 (NED)
RD Riko Ribnica (SLO) vs Selfoss (ISL)/Dragunas Klaipeda (LTU)
RK Zeleznicar 1949 (SRB)/HB Kaerjeng (LUX) vs Achilles Bocholt (BEL)
HCB Karvina (CZE) vs HC Prolet 62 (MKD)
Sport36-Komlö (HUN) vs Olympiacos S.F.P. (GRE)
Alingsas HK (SWE)/RK Gorenje Velenje (SLO) vs KPR Gwardia Opole (POL)
Aalborg Handbold (DEN) vs Pfadi Winterthur (SUI)
Dobrogea Sud Constanta (ROU) vs Talent Robstav M.A.T. Plzen (CZE)/Glasgow HC (GBR)
Drammen HK (NOR) vs BSB Batumi (GEO)/KH Besa Famgas (KOS)
SG Insignis HB West Viin (AUT)/OCI-Lions (NED) vs ALPLA HC Hard (AUT)
GRK Varazdin 1930 (CRO)/CSA Steaua Bukarest (ROU) vs Maccabi Srugo Rishon Lezion (ISR)
HC Spartak (RUS) vs Põlva Serviti (EST)/BSV Bern (SUI)
SL Benfica (POR) vs RK Dubrava (CRO)/FH Hafnarfjordur (ISL)
FC Porto (POR)/AHC Potaissa Turda (ROU) vs SKA Minsk (BLR)
HC ZTR Zaporižžja (UKR) vs RD Koper (SLO)/Kadetten Schaffhausen (SUI)
IBV Vestmannaeyjar (ISL) vs PAUC Handball (FRA)

Jaga postitust

Lisa kommentaar