fbpx
Close

Spordiagent Kokkuta räägib maailmast, kus hundid söövad lambad ja müüakse ilusaid muinasjutte

Avatar
-Madis Kokkuta | Foto: Erakogu/Rain Kullamaa

Meie podcastis “Kahekordne” oli sel nädalal külaliseks Eesti ainus käsipalliagent Madis Kokkuta. Mehega tuli juttu spordiagentide maailma telgitagustest, kus hundid söövad lambaid ning mängijatele üritatakse müüa muinasjutulist maailma. 

Juttu alustasime praegusest maailmaseisust ning kuidas mõjutab sportlaste turgu koroonaviirus. Muuseas saime teada, et kõik pallimängurid peavad arvestama väiksemate pakkumistega (01:00 – 03:00) Edasi selgus, mis jääb Eesti noortel atleetidel puudu oma Euroopa eakaaslastega võrreldes ning millist tagasisidet Kokkuta erinevatel akadeemiatelt saanud on (03:00 – 10.30)

Järgmisena liikusime Madise ajaloo juurde, kuidas ta just spordiagendi karjääri juurde sattus ning millised raskused teda selle tee alguses ees ootasid. Kuidas noore mehe heatahtlikkus talle hiljem kätte maksis? (11.00 – 24:00). Kui tasuv on agendi töö ning millised üleminekud korvpallis, võrkpallis ja käsipallis on Kokkutale enim meelde jäänud. Kuuleme näiteks, kuidas Juan Carlos Navarro agent Kregor Hermetit eestlastelt enda ridadesse meelitada üritas (24:00 – 49:00).

Mida arvab paljusid maailma tippakadeemiaid külastanud mees Audentesest (49:00 – 55:30). Lõpetame saate arutades aktuaalseid teemasid ning anname mõned vaatamis- ja lugemissoovitused (55:30 – 1:03:00).

Käsipall24.ee kutsub kõiki lugejaid ja kuulajaid viskama pöidlad püsti ning klikkima kindlasti saate käima, kui soovite ka edaspidi podcaste kuulata. Lisaks andke meile teada, keda tahaksite järgmisena “Kahekordses” kuulda.

scroll to top