STATISTIKA | Rannakäsipalli avaetapi kõik tulemused ja tabelid

saleapp.ee
Ken-Martti Holberg | Foto: Helin Potter

Eile toimus Põlva järve ääres Eesti tänavuse hooaja rannakäsipalli avaetapp. Allpool kõikide vanuseklasside tulemused ja lõplikud tabeliseisud.

ÜLDARVESTUS

Mehed
Põlva Serviti - Põlva Coop                  2:0
Kolmkuus - Viljandi HC                      1:2
SK Tapa - Põlva Serviti                     0:2
Põlva Coop - Kolmkuus                       2:0
Viljandi HC - SK Tapa                       2:0
Põlva Serviti - Kolmkuus                    2:1
Põlva Coop - SK Tapa                        1:2
Viljandi HC - Põlva Serviti                 1:2
Kolmkuus - SK Tapa                          2:0
Viljandi HC - Põlva Coop                    2:1

Lõpptabel:
1. Serviti                 4  4  0   8:2  8
2. Kolmkuus                4  2  2   5:5  4
3. Viljandi                4  2  2   6:5  4
4. Tapa                    4  1  3   2:7  2
5. Coop                    4  1  3   4:6  2

LAE ALLA

Naised
Padise - HC Tallinn                         2:0
HC Tallinn - Põlva SK                       2:1
Padise - Põlva SK                           2:0
HC Tallinn - Padise                         0:2
Põlva SK - HC Tallinn                       2:0
Põlva SK - Padise                           0:2

Lõpptabel:
1. Padise                  4  4  0   8:0  8
2. Põlva                   4  1  3   3:6  2
3. Tallinn                 4  1  3   2:7  2

LAE ALLA

P2001
Põlva SK 1 - Põlva SK 2                     2:0
Põlva SK 2 - Viljandi SK                    0:2
Viljandi SK - Põlva SK 1                    1:2
Põlva SK 2 - Põlva SK 1                     1:2
Põlva SK 1 - Viljandi SK                    2:1
Viljandi SK - Põlva SK 2                    2:0

Lõpptabel:
1. Põlva 1                 4  4  0   8:3  8
2. Viljandi                4  2  2   6:4  4
3. Põlva 2                 4  0  4   1:8  0

LAE ALLA

P2003
Põlva SK 1 - Põlva SK 3                     2:0
Põlva SK 2 - Viljandi SK                    1:2
SK Tapa - Põlva SK 3                        2:0
Põlva SK 1 - Põlva SK 2                     2:0
Viljandi SK - SK Tapa                       2:1
Põlva SK 2 - Põlva SK 3                     2:0
Põlva SK 1 - SK Tapa                        2:0
Viljandi SK - Põlva SK 3                    2:0
SK Tapa - Põlva SK 2                        2:0
Põlva SK 1 - Viljandi SK                    2:0

Lõpptabel:
1. Põlva 1                 4  4  0   8:0  8
2. Viljandi                4  3  1   6:4  6
3. Tapa                    4  2  2   5:4  4
4. Põlva 2                 4  1  3   3:6  2
5. Põlva 3                 4  0  4   0:8  0

LAE ALLA

P2005
A-alagrupp
Põlva SK 2 - Valga Käval 1                  2:0
HC Pärnu/Mogreta - SK Tapa                  2:0
Põlva SK 2 - SK Tapa                        2:0
Valga Käval 1 - HC Pärnu/Mogreta            0:2
Valga Käval 1 - SK Tapa                     0:2
Põlva SK 2 - HC Pärnu/Mogreta               0:2

Lõpptabel:
1. Pärnu/Mogreta           3  3  0   6:0  6
2. Põlva 2                 3  2  1   4:2  4
3. Tapa                    3  1  2   2:4  2
4. Käval 1                 3  0  3   0:6  0

B-alagrupp
Põlva SK 1 - Põlva SK 3                     2:0
Valga Käval 2 - Viljandi SK                 0:2
Põlva SK 1 - Valga Käval 2                  2:0
Viljandi SK - Põlva SK 3                    2:0
Valga Käval 2 - Põlva SK 3                  2:1
Põlva SK 1 - Viljandi SK                    1:2

Lõpptabel:
1. Viljandi                3  3  0   6:1  6
2. Põlva 1                 3  2  1   5:2  4
3. Käval 2                 3  1  2   2:5  2
4. Põlva 3                 3  0  3   1:6  0

1.-2.koht: Pärnu/Mogreta - Viljandi         1:2
3.-4.koht: Põlva 2 - Põlva 1                2:0
5.-6.koht: Tapa - Käval 2                   2:0
7.-8.koht: Käval 1 - Põlva 3                1:2

LAE ALLA

P2007
Põlva SK - Võru 2:0
Alatskivi Juku - HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus  0:2
Põlva SK - HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus        2:1
Võru - Alatskivi/Juku                       0:2
Võru - HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus            0:2
Põlva SK - Alatskivi/Juku                   1:2

Lõpptabel:
1. Pärnu/Reiu Puhkekeskus  3  2  1   5:2  4
2. Põlva                   3  2  1   5:3  4
3. Alatskivi               3  2  1   4:3  4
4. Võru                    3  0  3   0:6  0

LAE ALLA

T2004
Padise - Aruküla SK                         0:2
HC Kehra - Padise                           1:2
Aruküla SK - HC Kehra                       2:0
Aruküla SK - Padise                         2:0
HC Kehra - Padise                           2:0
HC Kehra - Aruküla SK                       0:2

Lõpptabel:
1. Aruküla                 4  4  0   8:0  8
2. Kehra                   4  1  3   3:6  2
3. Padise                  4  1  3   2:7  2

LAE ALLA

T2006
Padise - HC Kehra                           0:2
Padise - HC Pärnu/Rager                     0:2
HC Kehra - HC Pärnu/Rager                   0:2
HC Kehra - Padise                           2:0
HC Pärnu/Rager - Padise                     2:0
HC Pärnu/Rager - HC Kehra                   2:1

Lõpptabel:
1. Pärnu/Rager             4  4  0   8:1  8
2. Kehra                   4  2  2   5:4  4
3. Padise                  4  0  4   0:8  0

LAE ALLA

Jaga postitust

Lisa kommentaar