Steaua pidi SEHA-liigas Horvaatia suurklubi paremust tunnistama

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua kaotas Kagu-Euroopa klubisid ühendavas SEHA-liigas PPD Zagrebile 24:31 (8:13).

Tasavägise alguse järel haarasid horvaadid Rumeenia pealinnas 6:6 viigiseisult mänguohjad, minnes ette 11:7. Poolaja viie tabamusega võitnud Zagreb viskas teise poolaja alguses kolm vastuseta väravat ning võttis lõpuks seitsmetabamuselise võidu. Johannson realiseeris kolmest pealeviskest kaks.

Esimest korda kodus vastase paremust tunnistama pidanud ning üldse kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Steaua hoiab turniiritabelis 11. vooru järel 15 punktiga kuuendat positsiooni. Zagreb jagab koos tiitlikaitsja Skopje Vardariga 27 silmaga liidrikohta.