fbpx
Close

Sten Maasalu pikendas Soomes lepingut: aasta aega annad kuuma, lihvid vormi, aga präänikut ei saa

Avatar
-Sten Maasalu | Foto: Eesti Käsipalliliit

Keerulisel ajal on Käsipall24.ee lehel hea meel vahelduseks paremaid uudiseid teatada. Sten Maasalu on Soome klubiga Siuntio IF sõlminud uue, aastase lepingu. 

Enne Soome liiga lõppemist jõudis Maasalu visata 18 mänguga 57 väravat ning Siuntio asetses neljandal kohal. “Esmane tunne oli ikka väga niru, aasta aega annad kuuma, lihvid play-offideks vormi ja präänikut ei saa,” kommenteeris Maasalu sarja äkilist lõppu Käsipall24.ee lehele. “Aga arusaadav, et risk tervisele on meeletu ja küll saab järgmine aasta uuesti alustada.”

“Ma arvan, et oleks me oleks suutnud medali eest pusida küll. Isegi kui põhihooajal tuli kohati koledaid kaotuseid, siis usun, et kohamängudes oleks võinud asjad teistmoodi minna.” lisas sügisel neljandat hooaega Soomes alustav Viljandi kasvandik. “Koroonaviiruse eelselt oli meil uuel hooajal plaan ka eurosarjas osaleda, koht on meil ju olemas. Eks see selgub lähiajal, kui olukord lahenema peaks.”

“Tingimused on mul siin väga head, liiga tase on ühtlane ja vaikselt tundub Siuntios olemine juba väga kodune,” rääkis Maasalu lepingu pikendamise tagamaadest.

“Päevakava sisaldab sarnaselt teistele palju netflixi ja videomänge,” rääkis pallimängu kõrvalt ka Soomes tööd tegev Maasalu. “Aga ega suuri muudatusi igapäevaelus ei ole, tööl ju tuleb ikka käia, võistkonna trennid on lihtsalt asendunud individuaalsete aeroobsete harjutustega.”

“Soome liigale on see väga positiivne käik, üks asjalik mängija on taas juures,” kommenteeris Maasalu endise Viljandi mängija, Kristo Voika liitumist põhjanaabrite sarjaga.

Allolevas videos saab näha Maasalu soome keele demonstratsiooni tervituse kujul võistkonna fännidele

 

Se dette innlegget på Instagram

 

Sten Maasalun fiilikset jatkosopimuksesta ja terveiset katsojille? #sjundeåif #yellowarmy

Et innlegg delt av Sjundeå IF (@sifmsm)


Loe lisaks:

INTERVJUU | Sten Maasalu: kui teised pallitrenni tegid, saadeti mind jooksma

 

scroll to top